Állásajánlat – Bábolna Nemzeti Ménesbirtok

Állásajánlat

2018-02-16

Lovászokat, lóápolókat keresünk

Két fő lovász-lóápolót keres a Bábolna Nemzeti Ménesbirtok dióspusztai angol telivér ménese.

Elvárások: tapasztalat lovász munkakörben, tapasztalat csikókkal

Fő feladatok: trágyázás, etetés, karámozás

Munkavégzés helye: Tata, Dióspuszta

Érdeklődni lehet Balika Attila ménesvezetőnél a +36 30/444-6891 telefonszámon.

Karbantartó villanyszerelőt keresünk

A munkakör betöltésének feltételei:

    • szakirányú szakmai végzettség (szakmunkás bizonyítvány)
    • erkölcsi bizonyítvány
    • legalább 5 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bérezés a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv.-ben foglaltak szerint
  • béren kívüli juttatások

A fényképpel ellátott önéletrajzot személyesen a Bábolna Nemzeti Ménesbirtok 2943 Bábolna, Mészáros u. 1. szám alatti székhelyére, elektronikus úton a menesbirtok@babolnamenes.hu e-mail címre kérjük eljuttatni szíveskedjen.

Idegenforgalmi munkatársat keresünk

A Bábolna Nemzeti Ménesbirtok idegenforgalmi munkatárs munkakör betöltésére munkatársat keres.

  • legalább szakirányú középfokú iskolai végzettség
  • idegenforgalom, turizmus területén szerzett legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • idegenvezetési szakmai gyakorlat
  • német és/vagy angol nyelvtudás
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • előnyt jelent:
    • felsőfokú szakirányú végzettség
    • Bábolna és Bábolna Ménes története
    • lótenyésztés, lovassport történelmi ismerete, különös tekintettel a magyarországi Arab- és Shagya lófajta tenyésztésének történelmére
    • lófajták ismerete

  • bérezés a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII.trv.-ben foglaltak szerint

A fényképpel ellátott önéletrajzokat személyesen a Bábolna Nemzeti Ménesbirtok 2943 Bábolna, Mészáros u.1. szám alatti székhelyére, elektronikus úton a menesbirtok@babolnamenes.hu e-mail címre kérjük eljuttatni szíveskedjenek 2018. szeptember 10.

A fenti állás a pályázatok elbírálást követően azonnal betölthető.

A munkakörökkel kapcsolatos bővebb információ: Bozoriné Takács Margit HR-vezető 20/522-4689

  • Arab ménes

  • Angol telivér ménes

  • Ajánlataink

  • Nevezetességek

  • Ötösfogat étterem

  • Imperiál Hotel

  • Footer bal oldal – elérhetőségek

    Kapcsolat

    • Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
    • 2943 Bábolna, Mészáros út 1.
    • +36 34 569-200
    • menesbirtok@babolnamenes.hu
  • Footer jobb oldal – infok
  • Footer közép – facebook