Aktuális állásajánlataink:

A Bábolna Nemzeti Ménesbirtok az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársakat:

  • 1 fő konyhai kisegítőt Ötösfogat Éttermébe

A munkakör betöltésének feltételei:

    • legalább 8 általános iskolai végzettség
    • erkölcsi bizonyítvány
    • előnyt jelent a hasonló munkakörben megszerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • bérezés a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvényben foglaltak szerint
  • béren kívüli juttatások

Beadási határidő: 2017. július 31. hétfő.

A munkakörökkel kapcsolatos bővebb információ: Bozoriné Takács Margit HR-vezető 20/522-4689

Bábolna Nemzeti Ménesbirtok    2943 Bábolna, Mészáros út 1.
Tel.: +36 34/569-200    Fax: +36 34/569-202    E-mail: menesbirtok@babolnamenes.hu

Honlapkészítés: R-BIS