• Marmagassága: 163 cm

Kategóriák:
,

Leírás

ANABAA BLUE legfőbb győzelmei: Prix du Jockey Club (Gr.1), Prix Noailles (Gr.2), Grand Prix de Chantilly (Gr.2). Életnyereménye 825 320 euró.

A különböző távokra is jól örökítő ANABAA legjobb sajátteljesítményű fia, apai testvére a champion GOLDIKOVA. Anyai oldaláról, ALLEGRETTA kancacsaládjából, már 13 fedezőmén származik, többek között GALILEO, SEA THE STARS, KING’S BEST, BLACK SAM BELLAMY, TERTULLIAN stb.

Franciaországban 531 utódja eddig 480 versenyt nyert. Csikói a futások 36,8%-ában voltak helyezve, amellyel már több mint 10,8 millió eurót kerestek. 1200-2800 méteren futó 14 Black Type-ivadéka közül SPIRIT ONE Gr.1-ben, ZINABAA és TRES BLUE Gr.2-ben győztek.

Letölthető bemutatkozó anyag: Anabaa Blue

Információ: Balika Attila ménesvezető: 06 30/444-6891 vagy diospuszta@babolnamenes.hu